Ксімекс Електро
Одеса
Миколаїв
+38 (0482) 34-26-96
+38 (0512) 69-23-34
bg slider
Каталог
+

ПРО КОМПАНІЮ


Компанія ТОВ «Ксімекс-Електро» створена у 2006 році.

Основний напрямок компанії - послуги з вибору, технічного супроводу та постачання низьковольтного електрообладнання. Широкий асортимент запропонованої продукції дозволяє задовольнити потреби будь-якого підприємства в галузі електроенергетики та автоматики з дотриманням усіх гарантійних та сервісних зобов'язань.

Маючи досвід роботи на ринку України понад 15 років, наша компанія надає послуги з вибору, технічного супроводу та постачання низьковольтного електроустаткування, будучи лідером електротехнічної галузі півдня України. Одним з основних принципів роботи нашої компанії є постійний розвиток та зростання, надійність та бездоганна репутація, надання якісних та оперативних послуг для своїх клієнтів на максимально вигідних умовах.

Завдяки висококваліфікованому персоналу, що має багаторічний досвід роботи та успішно реалізовані проекти, ТОВ «Ксімекс-Електро» є офіційним представником таких успішних європейських електротехнічних компаній-виробників як:

Широкий асортимент пропонованої продукції дозволяє задовольнити будь-які потреби Вашого підприємства в галузі електроенергетики та автоматики з дотриманням усіх гарантійних та сервісних зобов'язань. Весь спектр продукції, що реалізується, має сертифікати (декларації) відповідності від виробника та/абосистеми УкрСЕПРО і застосовується на об'єктах цивільного та житлового будівництва, а також у промисловості.

Відмінною особливістю роботи з нашою компанією є такі фактори:

  1. Наявність великого та постійно поповнюваного складу всієї гами пропонованого обладнання.
  2. Оперативна доставка продукції на склад замовника.
  3. Технічна підтримка та консультування замовників при виборі електрообладнання та його адаптації.
  4. Надання максимально вигідних та різноманітних комерційних умов за цінами та платежами.

 

ТОВ «Ксімекс-Електро» має представництво у м. Миколаєві, що розширює багатий досвід роботи з найбільшими підприємствами ринку промислового та цивільного будівництва по всій Україні і нараховує понад 500 компаній.

Вибір нашої компанії як постачальника високоякісної продукції світових лідерів у галузі електротехнічного обладнання, буде оптимальним і доцільним, як з технічної, так і з комерційної сторони.

Schneider Electric RITTAL LAPP GROUP SELCO ALFRA DEIF Weidmuller Mennekes
НОВОСТИAltivar320